Adonisi e ka ditëlindjen, Teuta kujdeset që t’ia publikojë videon me të ëmbël duke luajtur me vajzat


Adonisi e ka ditëlindjen, Teuta kujdeset që t’ia publikojë videon me të ëmbël duke luajtur me vajzat

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

E sot ka pasur festë në familjen e Teuta Krasniqit. Burri i saj, Adonisi ka festuar ditëlindjen.

Aktorja është kujdesur që në urimin e saj t’ia publikojë një video derisa Adonisi shfaqet tek lojërat e fëmijëve duke luajtur me dy vajzat e Teutës.

Në këtë video, Teuta ka treguar sa i kujdesshëm tregohet burri i saj për t’i disponuar vajzat e saj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *