Xheraldina i thotë nuses: Fluturo si zog


Xheraldina i thotë nuses: Fluturo si zog

Moderatorja e dashur Xheraldina Vula, edhe njëherë na shfaqë raportin e saj me nusen e djalit Ledrit.

Raportet nuse e vjehërr duket se i kanë shumë të mira, shkruan “Kosovarja”

Pjesëmarrja e Sarës në “Dance Albania”, duket se e ka bërë krenare Xherin.

Ajo me fjalët më të bukura i uron Sarës suksese në këtë rrugëtim.

Xheri shkruan: Sonte dhe netët që do të vijmë @dëts.albania ji e guximshme, e bukur, e lirë si zog, thjesht fluturo, thjesht bëhu zemra e ninit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *