‘Mos e tepro’! Adrola Dushi publikon mesazhin e koduar për partnerin (Foto)


‘Mos e tepro’! Adrola Dushi publikon mesazhin e koduar për partnerin (Foto)

Modelja bukuroshe Adrola Dushi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me anë të një statusi në rrjete sociale. Ajo ka shpërndarë një postim për ndjenjat dhe duket si një mesazh i koduar ndaj dikujt.

“Mos e tepro. Ndjenja venitet atëherë kur dashuria bëhet peng i gjërave të parëndësishme”, shkruhet në postim, teksa Adrola ka shtuar: Pikërisht!

Kujtojmë se modelja përflitet për një lidhje dashurie me Capital T, mirëpo kjo nuk është konfirmuar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *