Fifi nuk heziton ta puth Adisin në këtë vend


Fifi nuk heziton ta puth Adisin në këtë vend

Fifi, kohët e fundit na ka bërë publike lidhjen me Adisin.

Çifti duket se po kalojnë momente të bukura së bashku, dhe nuk po ndahen për asnjë moment nga njëri tjetri, shkruan ‘Kosovarja’

Në një nga koncertet e fundit, Fifit fansat i kërkuan ta puth Adisin.

Ajo dëgjoi fansat dhe shkoi drejt Adisit duke e puthur në buzë, më pas u prit nga shumë duartrokitje nga publiku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *