Familja e Shkurte Fejzës kështu po feston para dasmës


Familja e Shkurte Fejzës kështu po feston para dasmës

Dasma po vjen, kështu po festohet tek Shkurte Fejza.

Siç kemi bërë të ditur, këngëtarja Shkurte Fejza së shpejti do ta martoj djalin e saj të vetëm.

Arbri dhe Erza, të cilët prej vitesh janë në lidhje dhe të fejuar, tani do ta kurorëzojnë marrëdhënien dhe dashurinë e tyre me martesë, shkruan Kosovarja.

Dasma që po vjen dhe prej tani ka sjell ngazëllim në familjen e Shkurte Fjezes.

Siç mund ta shihni, cakërrimi i gotave ka nisur që tani.

Me fat e trashëgime çiftit të ri.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *