Elita përdorë grim të rëndë, po duket si ‘kukull’


Elita përdorë grim të rëndë, po duket si ‘kukull’

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E grimosur rëndë dhe me stil, Elita po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *