Beatrix mashtroi fansat kinse nuk e shikoi emsionin e Donaldit me Boren, por kapet keq?


Beatrix mashtroi fansat kinse nuk e shikoi emsionin e Donaldit me Boren, por kapet keq?

Beatrix Ramosaj javën e kaluar ka qëne në media rozë.

Për shkak të ribashkimit në mes të Bora Zemanit dhe Donald Veshaj, të gjithë sytë i kishin nga Trixa, shkruan InfoKosova.

Ajo atë natë publikoj një video në instastory teksa tregontë se po shijonte jetën e natës.

Por fansave të saj nuk iu shpëtoj as kësaj here.

Përmes paraqitjes së saj të jashtme në video, Beatrix me atë veshje ishte paraqit 2 ditë para.

Shikoni fotot dhe vlersone vet


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *