Semi Jupaj sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur


Semi Jupaj sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Semi Jupaj sot ka mbushur 29 vjet.

Artistja shqiptare feston ditëlindjen dhe kjo u bë e ditur përmes urimeve të shumta që ajo mori.

Kjo ditëlindjen e gjen ndryshe Semin pasi pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP ia ndryshoi jetën.

Veç ndjekësve që i arriti në rrjete sociale, ajo ka kapur famë edhe për karakterin dhe natyrën e saj.

Le t’i themi gëzuar sot Semit për edhe 100 vite të tjera!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *