Sabri Fejzullau nuk njeh moshë, paralajmëron diçka të re


Sabri Fejzullau nuk njeh moshë, paralajmëron diçka të re

Sabri Fejzullahu me këngë të re.

Një këngë e re së shpejti do publikohet nga këngëtari i njohur dhe shumë i dashur, Sabri Fejzullahu.

Përmes një postimi në rrjetet sociale është bërë e ditur se Sabriu këngen e re do e sjellë edhe me , shkruan rtv21.

“Bon Be” titullohet projekti i fundit që Sabriu e solli në bashkëpunim me Gilin në muajin maj. Kjo këngë deri tani në YouTube numëron mbi 1 milionë klikime.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *