Arbenita Ismajli nga Dubai shfaqet në top formë


Si nëna më seksi, Arbenita Ismajli nga Dubai shfaqet në top formë

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është duke i kaluar disa ditë pushimi me partnerin e saj, reperin Feronit Shabani – Fero.

Çifti gjenden në vendin luksozë të Dubai prej ku po mbajnë aktivë fansat e tyre me imazhe dhe video të ndryshme.

Dyshja duket se po e shijojnë motin e mirë derisa së fundmi modelja është shfaqur në super formë dhe joshëse.

Veshur në pantallona të ngushtë dhe një bluzë të shkurtër më dekolte të hapur, Arbenita nuk la vend për imagjinatë në pozat provokuese./Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *