Aida Doçi me këtë veprim rrezikon shtatzëninë e saj


Aida Doçi me këtë veprim rrezikon shtatzëninë e saj

Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku, përcjell ORAinfo.

Mediat kanë zbuluar se Aida tashmë është disa muajshe shtatzënë.

Ajo para pak çastesh ka shpërndarë një video nga automjeti ku shihet duke lëvizur me shpëjtësi afër 200 km/h.

Me këtë veprim ajo ka rrezikuar shtatzëninë dhe jetën e saj në këtë automjetë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *