Nexhat Osmani lajmërohet nga pushimet


Nexhat Osmani lajmërohet nga pushimet

Kjo verë ishte e mbushur me mbrëmje muzikore dhe dasma për Nexhat Osmanin.

Këngëtari duket se tani po i kushton kohë vetës për pushime.

Në një video në Instagram ai ndau disa pamje nga vendi ku po kalon pushimet.

Ai edhe pse në pushime, prapë po argëtohet më këngët e tij dhe të motrës Remzijes./kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *