E buzëqeshur dhe e lumtur, Jehona Sopi paraqitet nga rrezet e diellit


E buzëqeshur dhe e lumtur, Jehona Sopi paraqitet nga rrezet e diellit

Dikur këngët e saj kanë qenë hite të padiskutueshme.

Që në paraqitjët e saj të para, Jehona Sopi mori vëmendjen e shumë adhuruesëve, shkruan ORAinfo.

Shumë shpëjtë ajo arriti të bëhët si njëra nga këngëtarët më të dashurua, dërisa këngët e saj sot e kësaj ditë vazhdojnë të dëgjohen.

Jehona nuk është edhe aq aktive në rrjetët sociale.

Ajo sot ka shpërndarë një foto nën rrëzët e diellit.

Jehona me frizurë të re, dukët një bionde e lumtur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *