Big Mama ndryshon krejtësisht stilin, fustani me xixa ia shton bukurinë


Big Mama ndryshon krejtësisht stilin, fustani me xixa ia shton bukurinë

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Por, sw fundmi ajo ka shkëlqyer me një fustan elegant dhe të veçantë.

“Marilyn Monroe brune”, ka shkruar ajo. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *