Si binjake, Shyhretja i bën konkurrencë vajzës së vogël me këtë veshje


Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Se fundmi, Engji ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të nënë së saj, Shyhretës.

Të veshura me fustan të ngushtë e të zi, ato po duken si binjake në këtë imazh.

E me këtë fustan të ngushtë, Shyhretja po i bën konkurrencë me linja trupore vajzës së saj të vogël. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *