Robert Berisha në kërcim romantik – kush është përsoni që po e shoqëron?


Robert Berisha në kërcim romantik – kush është përsoni që po e shoqëron?

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi ende pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Por që Roberti është një baba single, këtë edhe këngëtari e ka pranuar.

Ai së fundmi në një mbledhje me miq, po shoqërohet me vajzën e tij Reene.

Që të dy sëbashkuduken të lumtur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *