”Nuk është budallaqe të lidhet me të”/ Lori Hoxha shumë e afërt me Romeon në dasmën e Arbër Hajdarit


”Nuk është budallaqe të lidhet me të”/ Lori Hoxha shumë e afërt me Romeon në dasmën e Arbër Hajdarit

Lori Hoxha i hodhi poshtë aludimet se mes saj dhe Romeo Veshajt ka nisur një romancë, teksa i dha like një komenti ku thuhej: Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon!

Mirëpo, këto aludime janë ngritur sërish sepse dyshja janë parë bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit. Në rrjet po qarkullojnë pamje ku Lori dhe Romeo shihen afër njëri-tjetrit duke kërcyer e duke biseduar hera-herës.

Si të jetë e vërteta vallë? Kujtojmë se ndryshe nga Lori, Romeo nuk ka bërë ende asnjë reagim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *