“Ky do të jetë koncerti i fundit…”, Stresi bën lajmërimin e papritur


“Ky do të jetë koncerti i fundit…”, Stresi bën lajmërimin e papritur

Teksa ka postuar një nga koncertet që do të mbajë këtë muaj, reperi i njohur Stresi ka lajmëruar gjithashtu se do të jetë i fundit për këtë vit.

Përmes një postimi në Instagram, reperi shprehet: “Ky do të jetë shoë i fundit dhe do të rikthehem mbas vitit të ri deri me datën 21 do lançohen 2 këngë.”

Kjo do të thotë se reperi do t’i përkushtohet projekteve të reja. Pak ditë më parë, reperi i njohur paralajmëroi se së shpejti do të ketë shumë ‘surpriza’ prej tij.

“Duke medituar sepse muajin e ardhshëm do të ketë shumë surpriza”, shkroi reperi krahas një fotoje ku shihej duke ecur dhe dëgjuar muzikë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *