Gold Ag organizon një festë me miqtë e tij pas lindjes së djalit


Gold Ag organizon një festë me miqtë e tij pas lindjes së djalit

Para disa javësh reperi i njohur shqiptar, Gold Ag është bërë baba për herë të dytë, ndërsa mbrëmë vet reperi ka organizuar një festë me miqtë e tij.

Në një postim në ‘Facebook’ ai ndau fotografi nga festa dhe falënderoi miqtë për pjesëmarrje.

“Mbrëmë në akikën për lindjen e djalit tim Frontit erdhën vëllezër të zemrës nga Lugina e Preshevës, Kosova, Shqipëria, Maqedonia (ILIRIDA) dhe nga Ulqini.

Dua ti falënderoj nga zemra të gjithë që u bashkuan në gëzimin tim dhe asaj nate i dhanë bukurinë që nuk përshkruhet me fjalë”, shkroi ai ndër tjerash. /Lajmi/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *