Era Istrefi bëhet si “barbie”, duket krejt ndryshe me stilin e ri


Era Istrefi bëhet si “barbie”, duket krejt ndryshe me stilin e ri

Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit.

Era Istrefi vazhdon të postojë foto interesante në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej vajzave që sivjet ju kthye tregut vendor me këngë dhe hite të ndryshme.

E pas hitit “Hala” me Don Xhon që Era e lansoi 1 minutë para se të bëhet data një tetor, ka treguar pak nga stili i saj si “barbie”.

E veshur me një fund ngjyrë rozë dhe çizme të zeza e bluzë që tregon belin e saj të hollë, Era edhe njëherë ka treguar se vazhdon të jetë njëra prej vajzave që di të përcjellë trendët e modës në botë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *