Edona fotografohet duke e dërguar në shkollë djalin, kaq bukur janë kombinuar në veshje


Edona fotografohet duke e dërguar në shkollë djalin, kaq bukur janë kombinuar në veshje

Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të, shkruan ORAinfo.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto duke e dërguar djalin e saj në shkollë.

Bashkë me të birin këngëtarja shfaqet me buzëqeshjen më të ëmbël, duke treguar se sa e lumtur ndjehet si nënë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *