“E morën mësysh”, Dj Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij


“E morën mësysh”, Dj Dagz në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel qëndron pranë tij

Einxhel Shkira ka zbuluar së fundmi se partneri i saj, Dj Dagz nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ish banorja e “Big Brother VIP” ka ndarë disa postime në rrjete sociale ku shprehet se Dagz ka qenë sëmurë dhe shkaktarin e kësaj gjendjeje, moderatorja e ka gjetur te “syri i keq”.

“E kanë marrë çunin e madh më sysh. Ka qënë sëmurë gjithë natën” shkroi ajo krahas fotografisë ku Dagz shihej duke fjetur.

Kujtojmë që dyshja kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak se pranuan se do të bëhen prindër për herë të parë.

Dyshja pritet të mirëpresin shumë shpejt një djalë./abcnews


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *