Bora Zemani merr surprizën e bukur pas ribashkimit me Donaldin


Afrona Dika dhe Blero ishin një ndër çiftet më të komentuara kohëve të fundit.

Kjo për shkak se menohet se ata i kanë dhënë fund martesës së tyre, përcjell ORAinfo.

Afrona dhe Blero edhe përmes postimeve në rrjetet sociale tregojnë se po bëjnë jetë të ndarë.

Afrona përmes postimit të fundit tregon se është dyuke udhëtaru me veturë.

Ajo nga vetura ka bërë foto, ku duket mendueshëm. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *