Ariana Fejzullahu provon sfilatën në shtëpi, ky detaj merr vëmendjen


Ariana Fejzullahu provon sfilatën në shtëpi, ky detaj merr vëmendjen

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizzit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë në stil elegant.

Ariana së fundmi postoi një video ku shihet tek sa po bënë sfilatë nëpër shtëpi. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *