Arbenita me këtë veshje provokuese do t’i ‘shkrijë’ Sheikët rrugëve te Dubait


Arbenita me këtë veshje provokuese do t’i ‘shkrijë’ Sheikët rrugëve te Dubait

Reperi nga Gjilani, Fero është një nga këngëtarët më të njohur.

Fero së bashku me bashkëshorten e tij, Arbenitën, në shumë aspekte marrin vëmendje me pozat e shumta që publikojnë.

Dyshja shumë herë kalojnë në lajm, duke pozuar në mënyra të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Fero dhe Arbenita se fundmi po qëndrojnë për vizitë në Dubai.

Nga atje, Arbenita ka sjell një imazh ku shfaqet super provokuese.

E veshur me fustan të shkurt e provokues, Arbenita do t’i shkrijë Sheikët me këtë veshje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *