Alketa Vejsiu bën gabimin e ‘lezetshëm’ gjatë prezantimit të emisionit


Alketa Vejsiu bën gabimin e ‘lezetshëm’ gjatë prezantimit të emisionit

”Dance with Me” që tashmë quhet “Dance Albania” është në natën e tij të tretë.

Por ka një problem moderatores së programit, Alketa Vejsiut duket se i ka mbetur ora tek emri i vjetër i programit (Dance with Me).

Në dy tre momente të programit Alketa ka thënë “Dance with Me” dhe jo “Dance Albania”. Epo s’ka faj dashuritë e vjetra nuk harrohen kollaj.

Moderatorja e njohur bëri me dije se javën tjetër do të ketë në program dy hyrje të reja, ndërkohë që Kryefjala.com bëri me dije pak më parë se Arbnora Ademaj do të rikthehej në program dhe aktorja e njohur çeli e para mbrëmjen e sotme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *