Upsss! Lori I Jep Fund Thashethemeve Në Lidhje Me Romeon , Ky Është Fakti


Prej kohësh në rrjet zien dyshimet se mes Lori Hoxhës dhe Romeo Veshaj po ndodh një histori dashurie.

Thashethemet u rikthyen pasi dyshja u panë bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit.

Por Lori u ka dhënë fund dyshimeve në mënyrën e pazakontë.

Në postimin e saj të fundit një ndjekës e komenton Lorin si “kunatë” me Bora Zemanin, kjo e fundit është në romancë me Donald Veshajn.

Por dikush tjetër ka replikuar, duke shkruar: “Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung”.

Dhe në fakt këtu ka ardhur edhe reagimi i Lori Hoxhës e cila e ka bërë ‘like’ komentit, duke rënë kështu dakord me ndjekësin./afterparty/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *