Tayna ndahet nga milioneri italian?


Tayna ndahet nga milioneri italian?

Tayna ka arritur që jetën private ta mbajë larg publikut deri kur para pak kohë paparazzit arritën ta fotografonin me Giovanni Santoro, agjentin milioner të futbollistëve të famshëm.

Çifti nuk janë parë më bashkë dhe as nuk ndiqen më në rrjetet sociale me njëri-tjetrin, detaj goxha domethënës.

Kjo u vërtetua kur dyshja shiheni duke u puthur në aeroport. Por, po dyshohet se kjo lidhje ka përfunduar.

Ndërsa, këngëtarja nuk ka reaguar asnjëherë rreth pamjeve që janë publikuar në media dhe rrjete sociale.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *