Rita Haziri shfaqet nga salloni i ondulimit, thjeshtë mahnitëse


Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg.

Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Pas përfundimit të sezonit veror të ngarkuar me dasma dhe ahengje, Rita ka vendosur qe të merret me pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa video nga salloni ondulimit.

E rregulluar bukur dhe e grimosur me stil, e dashura e Fidanit shfaqet mahnitëe në pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *