Pas ndarjes nga Blero, Afrona në ‘takim dashurie’ me këtë person


Pas ndarjes nga Blero, Afrona në ‘takim dashurie’ me këtë person

Afrona Dika padyshim është personi më i komentuar i momentit.

Ajo është blogerja shqiptare e cila ka kohë që jeton dhe vepron në Zvicër.

Por, emri i saj u përfol më shumë kur krijoi lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Blero Muharremaj, shkruan ORAinfo.

Dyshja tanimë duket s ejanë ndarë pasi kanë larguar njëri-tjetrin nga çdo rrjet social.
Mirëpo, duket se kjo nuk po shqetëson Afronën.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në një takim me shoqen e saj duke vendosur mbishkrimin ‘My date for tonight’./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *