Mungesa E Një Personi Që Pritej Të Ishte Në Dasmën E Arbër Hajdarit


Mbrëmjen e djeshme Arbër Hajdari ka realizuar dasmën e tij, ku të ftuar ishin personazhe të ndryshme të showbizit dhe jo vetëm.
Madje ata që tërhoqën vëmendjen ishin Lori Hoxha dhe pjesa tjetër e stafit të Big Brother VIP, prisni pak, Big Brother? Dikush mungonte.

E dini cila? Ajo që shoqëroi Arbrin në kolltuqet e opinionistëve.
Opinionistja Balina Bodinaku u vu re se ka munguar në dasmë.

Ndonse nuk dihet nëse Arbri e ka ftuar apo jo.
Gjithsesi rikujtojmë se ata nuk kanë pasur marrëdhënie fort të mirë pasi ndanin mendime të ndryshme./Kryefjala/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *