Learta vishet si princeshë e shekullit 19-të, shfaqet si në përralla


Learta vishet si princeshë e shekullit 19-të, shfaqet si në përralla

Learta Jakupi është njëra nga figurat publike më të komentuar.

Ajo është bërë pjesë e mediave rozë që kur u bë reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo është një grua dhe një bashkëshorte e një nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar.

Learta është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Këtë kohë ajo dhe Kushtrimi po qëndrojnë në Gjermani.

Nga atje Learta a publikuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar si priceshë e shekullit 19-të./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *