Këngëtarja e njohur shqiptare përjeton tmerrin në aeroplan dhe ka një mesazh të fuqishëm: Faleminderit Zotit për jetën tjetër (FOTO)


Modelja Morena Taraku ka përjetuar tmerrin në aeroplanin nga Kosova për në Turqi. Ajo tregoi përmes Instagramit se ka kaluar një eksperiencë shumë të keqe por fatmirësisht ka arritur shëndosh e mirë.Pas kësaj, modelja falënderoi Zotin për një jetë të re, teksa ka një lutje për ndjekësit e saj.

Postimi i saj i plotë:

Faleminderit Zotit për jetën tjetër. Duani dhe kujdesuni vetëm për njerëzit e vërtetë sepse jeta është e shkurtër. Sot kisha një përvojë shumë të keqe teksa po fluturoja nga Kosova në Stamboll. Pas të gjithave, faleminderit Zotit arritëm mirë. Ju lutem respektojeni dhe duajeni vetën tuaj sepse askush s’e bën këtë për ju. Faleminderit Zot që më mbrojte.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *