Femrat e rrethojnë me vallëzim, Roberti bën veprimin që i habitë të gjithë!


Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti ka nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi ende pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Roberti e ‘konfirmoi’ ndarjen nga Laureta përmes fshirjes të gjitha fotot me të, ndërsa Laureta është ‘zhdukur’ nga Instagrami që disa ditë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse ka kaluar pak kohë nga ndarja me Lauretën, Roberi duket se e ka harruar shpejtë.

Ai ka publikuar një video ku shfaqet duke kënguar në një klub nate.

I rrethuar me ferma të cilat vallëzojnë pran tij, Roberti fillon të kërcej me gotë të mbushur me birrë.

Ky veprim i tij e ka ndezur edhe me shumë atmosferën tek femrat të cilat shfaqen duke u dridhur para tij… /ORAin..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *