Egzona mori dhuratën me të ëmbël nga burri i saj për ditëlindjen


Gruaja e Albatrit Muqiqit, Egzona dje feston ditëlindjen.

Padyshim që në këtë ditë ajo po merr urime të shumta, përcjell ORAinfo.

E urimin më të bukur, sigurisht që ajo e mori nga bashkëshorti i saj, Albatriti.

Albatriti ka përzgjedhur foton dhe fjalët më të bukura për ta uruar gruan, ndërsa nuk ka munguar edhe një buqetë me lule.

Kësaj dhurate ju ka gëzuar shumë Egzona, të cilën nuk ka hezituar ta ndajë me fansat e saj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *