Egzona feston ditëlindjen, Albatriti e uron me fjalët e veçanta


Egzona feston ditëlindjen, Albatriti e uron me fjalët e veçanta

Sot në familjen e këngëtarit Albatrit Muqiqi arsye për të festuar.

Gruaja e tij dhe e njohura për publikun, Egzona Muqiqi feston ditëlindjen, shkruan “Kosovarja”.

Këtë ditë nuk kishte se si të mungonte urimi i Albatritit ku ai ka shkruar fjalët më të ëmbla për Egzonën.

“Urime ditëlindjen zemër, qofsh me shëndet dhe pranë nesh gjithmonë! Të dua,” kishte shkruar ai në mbishkrimin e një fotografie me partneren.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *