Ana feston sot ditëlindjen, Bes Kallaku bën urimin emocionues për të motrën (FOTO)


Ana Kallaku, është tashmë një fytyrë publike. Moderatorja ka programin e saj “Jeto me Orën”, por nuk mund ta mohojmë se një pjesë e mirë e identifikojnë ende si motra e Bes Kallakut.

Sot për to është festë pasi Ana feston ditëlindjen. Patjetër që urimi i Besit nuk ka munguar dhe ishte ndër të parët.

Ana feston sot ditëlindjen, Bes Kallaku bën urimin emocionues për

“Urime ditëlindjen dashni gjaku”, ka shkruar ai shoqëruar me një foto me të motrën.

Ana feston sot ditëlindjen, Bes Kallaku bën urimin emocionues për

Ana Kallaku është nënë e dy fëmijëve, vajzës 7 vjeç dhe një djali 3 vjeç.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *