Adelina Ismaili gati po ‘thyhet në bel’ për të bërë këtë fotografi!


Adelina Ismaili, cilësohet si DIVA e muzikës shqiptare.

Me muzikën e saj në fillimet e para, ajo solli një rrymë tjetër, duke thyer shumë tabu si në veshje ashtu edhe në tregun muzikorë, shkruan ORAinfo.

Ajo gjithmonë është pëlqyer shumë nga audienca e saj besnike, pasi gjithmonë ka sjellë risi në çdo vit.

Gjithsesi, tani ajo ka hequr dorë nga muzika, e i është përkushtuar më shumë profesionit tjetër, atë të moderatores.

E duke qenë se është pjesë e ekranit, ajo gjithmonë mundohet të duket në formë të mirë.

Me flokë të bëra kaçurrela dhe me fustan të zi e të ngushtë, Adelina po duket në super formë.

E beli i saj i ‘thyer’ merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *