Shyhretja bën gjestin e veçantë për Leartën dhe Kushtrimin


Kushtrimi dhe Learta dje kanë festuar përvjetorin e martesës.

Këtë përvjetor ata zgjodhën që ta festojnë në Gjermani, përcjell ORAinfo.

E për këtë një urim të bukur ua bëri edhe Shyhrete Behuli.

Ajo këtë e ka bërë përmes postimit të disa fotografive të bukura të tyre./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *