Modelja ruse i ka disa fjalë për Don Xhonin pasi e përmendi në këngën e re


Modelja ruse i ka disa fjalë për Don Xhonin pasi e përmendi në këngën e re

Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë.

Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit.

Edhe pas ndarjes, ish-çifti kanë qenë në vëmendje për shkak të raportit të tyre e po ashtu edhe për ‘kunjat’ që Lirey hodhi në drejtim të tij.

Së fundmi artisti nga Drenica lansoi këngën e re “Hala” në bashkëpunim me Era Istrefin, ku në një pjesë të tekstit thotë “E bukur o si ruse”.

Për fansat kjo u cilësua si një dedikim për ish-partneren e tij, e cila është ngë Rusia

Ariana kësaj radhe është pyetur nga një ndjekës se a e ka dëgjuar këngën e Don Xhonit dhe për etiketimin që kishte bërë.

“Doni Xhoni ju dedikoi një pjesë në këngën e re, a e dëgjuat?”, ka qenë pyetja së cilës zeshkanja iu përgjigj: “Faleminderit që nuk më harron, shumë mirë”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *