Me fustanin plot gurë të çmuar, Lori Hoxha shkëlqeu në dasmën e Arbër Hajdarit


Me fustanin plot gurë të çmuar, Lori Hoxha shkëlqeu në dasmën e Arbër Hajdarit

Pronarja e top Channel, Lori Hoxha, është padyshim një nga gratë më të përmendura në Shqipëri dhe jo vetëm.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për veshjen e saj gjithmonë plot stil.

Lori nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga dasma e Arbër Hajdarit, ku ishte e ftuar.

E me fustanin e saj plot gurë të çmuar, duket se Lori ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *