“Më dëgjo dhe më helmo”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë mesazhet, tregojnë si e rregulluan raportin e tyre


Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit.

Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në Big Brother Vip. Bora dhe Donaldi ishin sot për herë të parë bashkë publikisht në “Më lër të flas”, ku zbuluan shumë të vërteta rreth raportit të tyre.

Pasi doli nga BBV, Donaldi tregoi se i shkroi Semit për ta afruar me Borën por pasi nuk funksionoi, ai i shkroi vetë me mesazhin “Dua të të shkruaj po nuk di çfarë të them”.

Romeo: E di që kjo është shumë personale, por do doja të dija sesi e rregulluar raportin tuaj, çfarë ndodhi

Bora: Prit njëherë, kush tha që u rregullua (qesh)

Donaldi: Nisi me shumë, telefonata ndaj semit, se më vinte zor t’i shkruaja, nuk dija çfarë t’i shkruaja

Bora: Doje dhe nuk dije?

Romeo: I pari që ka barë hapin është Donaldi apo jo?

Bora: Po

Donaldi: Takova 4-5 herë Semin. Shumë e lodhshme, o zot I madh sa më ka lodhur. Shumë punë, dersa thotë shkruaji vet se më plase, mesazhi..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *