“Fryma ime”, Mozzik takohet me vajzë


“Fryma ime”, Mozzik takohet me vajzë

Reperi Mozzik ditë më parë publikoi një projekt muzikor të titulluar “Të dua”, dedikuar vajzës së tij Hanës.

Teksti i këngës thoshte që Hana po rritet larg babait dhe kjo gjë po i lëndonte shumë të dy.

E pas publikimit të kësaj kënge e cila ka grumbulluar mbi 6 milionë klikime, Mozziku tani është takuar me vajzën.

Ai ka publikuar një video në Instagramin e tij bashkë me Hanën e cila shprehet e lumtur që babai i ka dedikuar këngë.

“Babi e ka bërë një këngë për mua”, është shprehur Hana.

https://www.instagram.com/reel/CjIvITwDrbU/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3efe9c7e-046e-431f-ad4b-d874fea322a4

Ndërkaq edhe Mozziku është shprehur shumë i emocionuar për takimin me vajzën.

“Fryma ime! Të dua”, ka shkruar Mozziku në video.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *