Shikoni vajza, kështu duket si nuse e bija e biznismenit kosovar Blerim Devolli


Vajza e biznismenit kosovar Blerim Devollit, Vlera është martuar.

Ajo ka kurorëzuar dashurinë me Arbër Hajdarin nga Shqipëria, ky i fundit përpos që njihet për veprat humanitare së fundmi ishte edhe analist në Big Brother Albania Vip

Ai dhe Vlera ka vite që janë në lidhje ndërsa këtë vjeshtë vendosën të martohen, ku së fundmi dolën disa foto së si dukej Vlera nuse.

Vlera jeton jeten luksoze por thjeshtesia e saj eshte per t’u admiruar./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *