Para transmetimit të emisionit me Donaldin, Bora shfaqet në këtë gjendje


Dyshja Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë padyshim dy nga emrat më të përfolur për publikun shqiptar.

Takimi i tyre brenda shtëpisë së Big Brother dhe më pas edhe lidhja e Donaldit me Beatrix Ramosaj, ishin kryefjala e mediave rozë për muaj të tërë.

Së fundi, Bora dhe Donald duket se i kanë rregulluar raportet, madje sonte Bora do të jetë e ftuar në emisionin e Donaldit ‘Më lër të flas’.

E pak para transmetimit të emisionit, Bora ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet e buzëqeshur./ORAinfo


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *