Nuk E Keni Parë Më Herët, Mbesa Shyhrete Behluli Është Kaq E Bukur


Megjjthëse asaj i pëlqen të fotografohet dhe ta tregoj vetën në rrjete sociale, ku ka shumë ndjekës, Elira.

Martinaj prap duket mjaftë e rezervuar.

Mbesa e pashme e Shyhrete Behlulit, Elira Martinaj nuk duket se po merret me diçka dhe muzika nuk shihet të jetë në planet e saj.

Ajo nuk flet për jetën e saj, por prezanton mjaftë foto në faqen e saj në Instagram, ku duket mjaftë bukur, Elira Martinaj, me bukuri u ka shkuar gjyshes, nënës e tezeve./Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *