Learta e Kushtrimi festojnë përvjetorin e martesës, publikojnë pamje të rralla nga dasma


Për Leartën dhe Kushtrimin sot është një ditë shumë e veçantë.Ata sot festojnë përvjetorin e martesës.

E me këtë rast, Learta e ka uruar bashkëshortin e saj përmes një postimi në Instagram.

Ajo gjithashtu ka publikuar disa pamje të rralla nga dasma e tyre./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *