Eros Grezda lë pas historinë me Oriola Marashin, futbollisti na prezanton vetë me partneren e re (FOTO)


Eros Grezda lë pas historinë me Oriola Marashin, futbollisti na prezanton vetë me partneren e re (FOTO)

Eros Grezda duket se e ka lënë pas historinë e tij me modelen Oriola Marashi dhe është në një lidhje me një tjetër vajzë, e cila është po ashtu personazh i njohur.

Kështu, duket se futbollisti ka nisur një romancë të re me Ajsel Abazin, e cila nga publiku njihet edhe si kushërira e aktores Almeda Abazi dhe sfaqet shpesh pranë saj.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Grezda, teksa ka postuar një foto me Abazin në Instagram, nga një darkë mes tyre, ndërsa emrin e saj e ka shoqëruar edhe me një trëndafil.

Kujtojmë se ish-futbollisti i kombëtares luan në Turqi, me skuadrën Manisa, ndërsa edhe Ajsel jeton në të njejtin shtet, pranë familjes së saj, vend ku mund të jenë njohur me njëri-tjetrin.

Lidhja e shkuar e Eros sic e dini ishte me Oriola Marashin, por edhe pse ende nuk duhen arsyet e ndarjes, futbollisti është shprehur në të shkuarët se “e bezdis” fakti që përflitet në portale për lidhjet e tij dhe jo për karrierën.

Gjithsesi edhe ai nuk është duke e ndihmuar shumë veten në këtë pjesë, sepse nga Instagram-i i tij dalin lajmet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *