Einxhel pozon me barkun e rrumbullakosur, sa e ka hijeshuar shtatzënia


Einxhel pozon me barkun e rrumbullakosur, sa e ka hijeshuar shtatzënia

Einxhel Shkira ka publikuar disa foto të reja.

Ajo shihet para pasqyre derisa merrë vëmeendje me barkun e rrumbullakosur.

Einxhel po bëhet nënë e një djali derisa shtatzënia e ka hijeshuar kaq shumë.

Ajo dhe Dagz pritet të bëhen prindër për herë të parë./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *