U zhduk për dy ditë, Beatrix reagon për herë të parë pas fotos së Donaldit dhe Borës


Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas fotos se publikuar te lidhjes se Donald Veshajt me Bora Zemanin.

Këngëtarja ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet e veshur mjaft bukur.

Ky është postimi i parë i këngëtares që pasi Bora publikoi foton me Donaldin.

“Krejt toksinat Ramosaj ty t’ i shëron”- shkruan Beatrix perbri fotove.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *